UWAGA!

Przedstawiane na blogu treści mają charakter informacyjny i często subiektywny. Zdjęcia jak i teksty na stronie są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej! Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania czytelników, ani żadne konsekwencje wynikłe z zastosowania podanych tu pomysłów oraz technik. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.

Koszmar

Kiedy sprawy przybierają zły obrót i nagromadzone problemy przygniatają nas zdawać by się mogło z każdej strony dobrze by było, aby w pobliżu był ktoś, kto wyrwie Cię z tego zaklętego imadła.

Bo "imadło" zaciska się powoli, bardzo powoli sprawiając przy tym wiele bólu…
Wczorajsza wiadomość zupełnie mnie podłamała.

Nie codziennie ze zwykłej wizyty w gabinecie lekarskim wychodzi się z oczami pełnymi łez i dźwięczącymi w głowie słowami „to niemożliwe”. Nie codziennie ze zdrowej młodej kobiety robi się osobę poważnie chorą, nie codziennie człowiek słyszy, że medycyna jest bezradna naprawdę nie codziennie…  
Współczuję mojej znajomej, współczuję jej mężowi i maleńkiej córeczce, która nawet nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji.

Współczuję im z całego serca, ale moje współczucie nic im nie da.
 - musisz pomyśleć o sobie – pocieszał mnie wczoraj mąż – zobaczysz, będzie dobrze.

Wierze mu, na pewno wszystko będzie dobrze i ta niepewność, to wszystko, to minie jak zwykły koszmar nie wart zapamiętania…

6 komentarzy:

 1. Och Wiolu ! Ja Ci bardzo wspolczuje, wspolczuje twojej znajomej. To starszne wszystko co piszesz... Tak, trzeba wierzyc, ze wszystko bedzie dobrze.Czasami wbrew nauce,logice i wszystkiemu !
  Czasami to jedyne co mozemy wlasnie i dlatego trzeba wierzyc zawsze. Nie mozna nigdy sie poddawac! Nigdy!!!
  Bede o Tobie myslec.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak właśnie będzie. Tyle osób wierzy w to razem z Tobą, że nie może się nie udać!

  OdpowiedzUsuń
 3. i mąż ma rację, wszystko się ułoży i będzie dobrze
  najważniejsza jest wiara i dobre nastawienie
  ono może zdziałać cuda - wiem bo miałam podobną sytuację wśród najbliższych i na razie jest dobrze :) i oby tak zostało :)
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 4. może to banał bo każdy tak mówi w beznadziejnej sytuacji ale wiara czyni cuda Trzeba mocno wierzyć i choć czasem przychodzi to z trudem to tak jest Ktoś nad nami czuwa i trzeba wierzyć Będzie dobrze!!! Wiolka trzymaj się cieplutko Przesyłam Tobie dużo pozytywnej energii

  OdpowiedzUsuń
 5. Trzymam mocno mocno kciuki wierze ze złe sie odwróci i pójdzie precz. razem z choroba i innymi czortami.

  OdpowiedzUsuń
 6. Brak mi słów. Kiedy nie potrafię pomóc, nawet nie wiem co powiedzieć, żeby nie zabrzmiało to pompatycznie i moralizatorsko. Przykro mi.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za twój komentarz i zapraszam ponownie!