UWAGA!

Przedstawiane na blogu treści mają charakter informacyjny i często subiektywny. Zdjęcia jak i teksty na stronie są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej! Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania czytelników, ani żadne konsekwencje wynikłe z zastosowania podanych tu pomysłów oraz technik. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.

Zosia i Leosia

Poniewaz moj "naprawiony" aparat znowu sie zbuntowala dochodze do wniosku ze wszelkie rzeczy martwe, przestaly mnie lubic i gdy tylko sie do nich zblizam przestaja prawidlowo dzialac.
Tym sposobem zmuszona bylam robic zdjecia moim nowym "miska" zdjecia komorka.
Kolory sa dosc zaklamane wiec jezeli tylko moj "sprzecior" znowu ozyje postaram sie zrobic lepsze fotki, tymczasem mam nadzieje ze komus mimo fatalnych zdjec spodobaja sie moje kroliczki, poniewaz sa wolne i mozna o nie pytac - tradycyjnie na maila wiolusia@autograf.pl

Zosia.

Kroliczka Zosia ma 46 cm wysokosc, ubrana w spodenki ogrodniczki, w kieszonce trzyma swojego ulubionego misisaczka (misiek wyjmowany)
 
Leosia.
 
Kroliczka Leosia to sympatyczna dziewczyna o bialym cialku, ubrana w bawelniane ogrodniczki z wielkim serduchem i "tajemnicza" latka z tylu glowy :)
Kroliczka mierzy sobie 46 cm

 

6 komentarzy:

Dziękuję za twój komentarz i zapraszam ponownie!