UWAGA!

Przedstawiane na blogu treści mają charakter informacyjny i często subiektywny. Zdjęcia jak i teksty na stronie są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej! Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania czytelników, ani żadne konsekwencje wynikłe z zastosowania podanych tu pomysłów oraz technik. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.

Kilka nowości ♥

Zacznę od tego, że jestem mile zaskoczona taką ilością zgłoszeń w mojej zabawie  tu na blogu i na profilu FB a to dopiero trzeci dzień, to chyba znaczy, że przygotowane przeze mnie rzeczy spodobały się, co cieszy mnie ogromnie!
Chcę także podziękować wam moje drogie za tak ciepłe słowa - jesteście wspaniałe :*
Ponieważ dzisiaj maszyna "woła" mnie i muszę zasiąść przy niej na chwil kilka zaprezentuję parę z moich nowych prac i zapraszam was na allegro, może któraś zechce zaopatrzyć sie w jeden z moich tworów :)

Zapraszam !!!


na koniec nowość, czyli przez chwilę bawiłam się w robienie "biżu" no i powstaly dwie bransoletki, w pełni regulowane, będą pasować na małą rączkę jak i tą dorosłą. Jedna będzie częścią prezentu jaki przygotowałam dla mojej ślicznej siostrzenicy (różowa z koniczynką)  :D druga... w sumie jeżeli ktoś będzie zainteresowany... :)


A teraz zapraszam pod link (KLIK) na allegro gdzie możecie zakupić moje prace - ściskam i miłego dnia życzę!!!

1 komentarz:

Dziękuję za twój komentarz i zapraszam ponownie!