UWAGA!

Przedstawiane na blogu treści mają charakter informacyjny i często subiektywny. Zdjęcia jak i teksty na stronie są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej! Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania czytelników, ani żadne konsekwencje wynikłe z zastosowania podanych tu pomysłów oraz technik. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.

Duże fotmaty, czyli praktyczne upominki i pewien link ♥

Ależ się u mnie kurzu nazbierało, szybko więc go zamiatam i spieszę z wyjaśnieniami.
Niestety ostatnio moją głowę zaprzątają sprawy uczelniane, zbliżające się egzaminy przyprawiają mnie o ból głowy a między czasie trzeba było jeszcze oddać kilka projektów więc zamiast przy maszynie siedziałam nad książkami.
Ponieważ wczoraj był dzień babci a dzisiaj jest dzień dziadka postanowiłam, że w poniedziałek na "stówę" znajdę chwilę czasu i uszyję zestaw poduszek dla dziadków oraz dużą torbę na zakupy.
Oto co poczyniłam :)
Niektóre z wykorzystanych materiałów zakupiłam u Eli, którą z tego miejsca serdecznie pozdrawiam, gdybyście mieli ochotę odwiedzić jej sklep zapraszam o tu  KLIK
Ela posiada w swoim asortymencie naprawdę wiele ciekawych rzeczy więc warto poświęcić chociażby 5 minut i przejrzeć jej sklep.
Ostatnio zamówiłam kilka fajnych materiałów i doczekałam się takiej oto paczuszki ...


Z części materiałów powstało już kilka rzeczy np. z brązowego włochatego powstał tył poduszki z zielonego kilka patchworkowych łatek i element w górnej części torebki z innych już mam poszykowane szablony do przeszycia ach... gdyby tylko czasu było jeszcze tyle ile bym sobie życzyła..

6 komentarzy:

 1. Wioluś Ty to nie tracisz czasu, szmatki już wykorzystane i to jak !!!!
  życzę miłego dnia :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo tu pięknie, miło i mądrze. Też zawsze popierałam i będę nadal popierała "Orkiestrę".
  Zostanę z pewnością stałym bywalcem tego miejsca.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za twój komentarz i zapraszam ponownie!