UWAGA!

Przedstawiane na blogu treści mają charakter informacyjny i często subiektywny. Zdjęcia jak i teksty na stronie są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej! Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania czytelników, ani żadne konsekwencje wynikłe z zastosowania podanych tu pomysłów oraz technik. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.

Zapowiedź zapowiedzi...

Nie wiem czy zdradziłam na blogu swój pomysł?
Jeżeli nie, spieszę z wyjaśnieniami, otóż pomyślałam, że skoro był inspirujący tydzień kulinarny to może teraz będzie inspirujący tydzień DIY? Co wy na to?

Osobiście uwielbiam "podglądać" pomysły innych na wykonanie różnych rzeczy użytkowych lub po prostu ozdobnych do domu. Czasem jest to alternatywa dla nudnego dnia, czasem na podleczenie udręczonej duszy a czasem zwyczajnie pozwala posiąść coś, co w sklepie kosztuje duże pieniądze :) i za to właśnie kocham swoją kreatywność :) myślę, że mój małżonek również ...

Ot, tym krótkim wstępem zapraszam was do odwiedzin mojego bloga (przy dobrej kawie ma się rozumieć, albo herbacie, albo w czym tam się lubujecie) w tym (oraz każdym kolejnym) tygodniu.

Na zachętę codziennie będę wrzucała zdjęcie z zapowiedzią DIY na kolejny dzień ;) Zaczynam więc odliczanie i ....


 Kto zgadnie co to będzie?

4 komentarze:

 1. Zapowiada się ciekawy tydzień na Twoim blogu :-)
  Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że będzie nie tylko ciekawy ale i inspirujący :D

   Usuń
 2. Z ciekawością będę czekała na pierwszą odsłonę :)
  Pozdrawiam wakacyjnie :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. pomysł świetnym, czyżbyśmy szyły siatkę?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za twój komentarz i zapraszam ponownie!