UWAGA!

Przedstawiane na blogu treści mają charakter informacyjny i często subiektywny. Zdjęcia jak i teksty na stronie są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej! Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania czytelników, ani żadne konsekwencje wynikłe z zastosowania podanych tu pomysłów oraz technik. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.

Czas...

Czas dosłownie przecieka mi przez palce, staram się usilnie połączyć obowiązki rodzinne - domowe z pracą, uczelnią i zamówieniami. Działam na 100% obrotach i dzisiaj chyba mój motorek lekko zazgrzytał, po powrocie do domu padłam na łóżko i zasnęłam...
Jakimś cudem jednak, parę dni temu udało mi się poczynić :) taka oto lalę szmaciankę dla małej dziewczynki. Może jeszcze nie jest tak źle i tylko potrzebuję czasu by poprzestawiać pewne sprawy?
Za nieobecność na waszych blogach przepraszam, staram się co jakiś czas podpatrzeć co porabiacie ale już z komentowaniem bywa różnie, chcę jednak powiedzieć, że jestem, bywam, czytam i wciąż się zachwycam rozsyłając ochy i achy wpatrzona w ekran monitora.

Na koniec wrzucam moje ulubione zdjęcie... 

7 komentarzy:

 1. Pięknie Wiolus życzę dobrego paliwa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tym czasem to chyba kazdy ma teraz problem, tak jakos za szybko mijaj te dni. Lala Sliczna :) Spokojnego weekendu Ci Zycze :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Urocza lala i foteczka :)
  Wytchnienia życzę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Viola, ja o lali nie będę. O fotce za to! Cudna jest. Jakie szczęście, jaka radość, pasja. Mam nadzieję, że w pracy masz super i się spełniasz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) czuje sie wspaniale, na swoim miejscu <3

   Usuń
  2. nawet nie wiesz jak ja się cieszę, że ty się cieszysz :)

   Usuń

Dziękuję za twój komentarz i zapraszam ponownie!