UWAGA!

Przedstawiane na blogu treści mają charakter informacyjny i często subiektywny. Zdjęcia jak i teksty na stronie są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej! Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania czytelników, ani żadne konsekwencje wynikłe z zastosowania podanych tu pomysłów oraz technik. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.

Zakładki do ksiażek - ciąg dalszy oraz "sówka mądra główka"

Jak znajdę chwilę napiszę kilka słów (gorzkich słów) o tzw Polaczyźmie ale dzisiaj już humoru psuć sobię nie chcę, wam tym bardziej.
Zapraszam więc do obejrzenia zakładki jaką przygotowałam dla koleżanki oraz zestawu na "dobry początek", który dostępny jest pod zakładką czwórkowe adopcje.


Zestaw na dobry początek szkolnej przygody :)
W skład zestawu wchodzą zakładka do książki z krokodylem oraz sówka "Mądra główka" 

Po więcej szczegółów zapraszam TUTAJ
9 komentarzy:

 1. Jakie cudne te "dzieciowe" obrazki na tych zakladkach! Rewelacja!:)
  pozdrawiam niebiesko:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję,że nie przestaniesz działać i jak Wojtek pójdzie do przedszkola od marca,będę mogła na zachętę zamówić u Ciebie takie cacuszko:) bardzo fajna sprawa na prezent np z okazji nowego roku szkolnego dla Maluchów..Ty to masz dopiero mądrą główkę:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ilonko ja również mam nadzieję ze przetrwam ten mój kryzys, z ogromną przyjemnością uszyję coś Wojtusiowi

   Usuń
  2. No co ty Wioluś,zostań!A jak już kiedyś zechcesz odejść,to dlatego,że to Ty postanowisz pójść inną drogą,robić coś innego..Nie jacyś tam "ONI".Rób to,co sprawia Ci przyjemność-i na dodatek nie tylko Tobie,Twoje prace cieszą też innych np Wojtusiowy króliczek już wymamlany od przytulania:) Bo wiesz..Najgorzej,jak Tobie zacznie brakować tej części TWOJEGO ( nie ich) życia.A tamci dalej będą sączyć jad: w twoim i innym kierunku też...Powód zawsze się znajdzie.Po co jeszcze dokarmiać ten jad satysfakcją,że udało im się coś komuś popsuć.Miłego odpoczynku,spokojnego przede wszytskim.I wracaj.Czekamy!:)

   Usuń

Dziękuję za twój komentarz i zapraszam ponownie!