UWAGA!

Przedstawiane na blogu treści mają charakter informacyjny i często subiektywny. Zdjęcia jak i teksty na stronie są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej! Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania czytelników, ani żadne konsekwencje wynikłe z zastosowania podanych tu pomysłów oraz technik. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.

Girlandy

Cieszę się ogromnie, że zaprezentowana Wam zmiana w moim M została przyjęta z tak dużym entuzjazmem. Teraz została tylko kuchnia :D ale to z czasem...
Chciałabym jednak skupić się dzisiaj na czymś bardzo drobnym, na tutułowych girlandach. Girlandy są  piękną dekoracją do każdego pomieszczenia, na upartego pewnie nawet w łazience dodałyby niesamowitego uroku. Nie ulega jednak wątpliwości, że począwszy od sypialni a na ogrodzie kończąc są to elementy, które zdają się być przysłowiową kropką nad i.
Dzisiaj zaprezentuję girlandę którą uszyłam dla siebie do salonu oraz trzy inne, które będzie można nabyć :D


Ponieważ letnie dekoracje w moim domu w większości są koloru mięty, zieleni i beżu zdecydowałam się na połączenie delikatnie pastelowego beżu z miętą i intensywnym brązem w białe kropki, jak wyszło?


A teraz czas na girlandy, które można nabyć kontaktując się ze mną na pomocą formularza do kontaktów widocznego po prawej stonie na blogu lub pisząc na adres wiolusia@autograf.pl
Girlandy są po 30 zł plus koszt przesyłki tj. 6 zł

Pozdrawiam :D1 komentarz:

Dziękuję za twój komentarz i zapraszam ponownie!