UWAGA!

Przedstawiane na blogu treści mają charakter informacyjny i często subiektywny. Zdjęcia jak i teksty na stronie są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej! Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania czytelników, ani żadne konsekwencje wynikłe z zastosowania podanych tu pomysłów oraz technik. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.

Grafiki

Upalnie, duszno i całkiem kreatywnie.
Niestety nie czuję się dzisiaj najlepiej, gardło trochę dokucza, jakieś bóle w kościach, mam nadzieję, że mnie choróbsko przy tych upałach nie złamie.
Ponieważ samopoczucie poniżej normy postanowiłam odprężyć się dzisiaj i razem z moimi chłopcami spędzić czas dość twórczo bo na malowaniu.
Chłopcy malują, ja maluję - jest cudnie, bo palce wybrudzone w pastelach i plakatówkach, na twarzach zacięcie w kolorowaniu kolejnego elementu a w głowie kołowrotek od pomysłów. Później może kino i jakiś pyszny obiad na mieście, bo tak mi się nie chce gotować w ten upał...

Zaznaczam, że nie jestem wykwalifikowanym plastykiem ani grafikiem, czasem pomysł rodzi się sam w głowie a czasem zostaje "zapamiętany" podczas niezliczonych wędrówek ...
Dlatego proszę o wyrozumiałość :p

Króliczka Kasieńka


Oraz dwie Panienki ♥
Przedstawiam wam również grafiki, które stworzyłam i wykorzystałam przy tworzeniu swojej galerii ściennej.
Jeżeli macie ochotę wykorzystać poniższe grafiki proszę nie krępujcie się :D
Pozdrawiam i udanego dnia życz!10 komentarzy:

Dziękuję za twój komentarz i zapraszam ponownie!