UWAGA!

Przedstawiane na blogu treści mają charakter informacyjny i często subiektywny. Zdjęcia jak i teksty na stronie są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej! Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania czytelników, ani żadne konsekwencje wynikłe z zastosowania podanych tu pomysłów oraz technik. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.

TO TEN DZIEŃ....

Nadszedł ten dzień, o nie, nie dzień rozstania a zmian jakie zaczęłam.
Od dawna marzyła mi się własna domena i teraz to moje małe marzenie urzeczywistniłam, zapraszam wszystkich na stronę :

vayola.pl
Ponieważ strona pozostaje w moderanicji, jej wygląd może ulegać zmianie, ale mam nadzieję to was nie odstraszy :) Zachęcam także do polubienia na facebooku (ikona na stronie vayola.pl w prawym górnym rogu) oraz do komentowania, co sprawi mi największą radość :)

A skąd tytuł? :) nie trudno się domyślić, że od mojego imienia i tego jak zwykły na mnie mawiać znajome ;)

Dzisiaj zapraszam na artykuł o ....

http://vayola.pl/?p=60

6 komentarzy:

 1. Przeczytałam artykuł... I tak jakby brakło mi słów... Nie potępiam, nie oceniam. To na pewno dla nich była wielka tragedia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapraszam do komentowania już na stronie vayola.pl

   Usuń
 2. odwiedziłam zobaczyłam przeczytałam ,ale nie moge dodać komentarza nie mam konta google + i nie chćę go mieć wiec nie oge komentowac ;(

  OdpowiedzUsuń
 3. Avrea możesz możesz zaloguj się przez disqus.com jeżeli masz konto na facebooku to w zasadzie wpisanie nazwy i loginu i ot tyle :) nie wiąże się to z żadnymi opłatami a bardzo ułatwia śledzenie odpowiedzi i wątków na różnych stronach. Sama dość ostrożnie podchodziłam do tego ale przekonałam się i teraz z przyjemnością korzystam :D Zobacze jeszcze co da sie zrobić by nie logować się przez google i zapraszam :) nie chce tracić czytelniczki :D (jeszcze tylko musze ogarnąć jak dodać listę czytelniczą i bedzie ok a przynajmniej zbliży mnie do ok)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za twój komentarz i zapraszam ponownie!