UWAGA!

Przedstawiane na blogu treści mają charakter informacyjny i często subiektywny. Zdjęcia jak i teksty na stronie są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej! Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania czytelników, ani żadne konsekwencje wynikłe z zastosowania podanych tu pomysłów oraz technik. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.

W nowym miejscu...


- Zaczynam – powiedziałam bardziej do siebie aniżeli do kogokolwiek z obecnych domowników. Mąż tylko spojrzał zza rogu pytającym wzrokiem, na co ja wzruszyłam ramionami i odpowiedziałam

- bo wiesz ja się przeprowadzam.

Już dawno planowałam zmianę miejsca moich publikacji, a że okres Świąt sprzyja mojej kreatywności, stąd zmiana. Być może dość nieoczekiwana dla czytelników poprzedniej strony, lecz dla mnie konieczna.

Zamykając tamto miejsce, żegnam się z ponad trzyletnią pracą… Wiele serca włożyłam w prowadzenie poprzedniej strony i choć idealna nie była to jednak była moja i poniekąd za tą „drobnostkę” ją tak bardzo lubiłam.

„Pod czwórką” będzie kontynuacją „W mojej kuchni”, jednocześnie będąc zupełnie nowym tworem.

Jako, że próba generalna w nowym miejscu już była a moje krótkie „raz, dwa, trzy” rozpłynęły się gdzieś w powietrzu, stwierdzając, że wszystko działa pozwolę sobie was przywitać.

A więc…
Witam u mnie „pod czwórką”  

P.S
Proszę o wyrozumiałość. Przez jakiś czas strona będzie modyfikowana.

2 komentarze:

  1. Przeleciałam jak błyskawica i widzę,w Tobie skarbnice wiedzy i pomyslów na wychowanie malucha. Oj bede stale wpadac na kawe z Twoimi mufinkami. Tfu- a ja nadal na diecie.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za twój komentarz i zapraszam ponownie!