UWAGA!

Przedstawiane na blogu treści mają charakter informacyjny i często subiektywny. Zdjęcia jak i teksty na stronie są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej! Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania czytelników, ani żadne konsekwencje wynikłe z zastosowania podanych tu pomysłów oraz technik. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.

Serca dwa...

Z każdym dniem, uświadamiam sobie, że macieżyństwo to najwspanialszy dar jaki mogłam otrzymać.


4 komentarze:

 1. Ponieważ istnieje stary przesąd, który mówi, że dzieci się nie chwali, bo można zrobić im nieświadomie krzywdę i zapeszyć, a jako stara wiedźma wierzę w niektóre przesądy... powiem Ci... Okrrropne te Twoje dzieci, a fe! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oplecione małe rączki wokół maminej szyi - bezcenne:))),

  pozdrawiam cieplutko,

  aniutka

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiem o czym mówisz Dzieci to najpiękniejsze co może nas w życiu spotkać A ja ma rozmiękczenie mózgu po ostatnim porodzie i już chciałabym mieć kolejne Dzieci są cudowne Macierzyństwo to najpiękniejsza sprawa w życiu! A Twoje chłopaki Pierwsza klasa!!! Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. rozmarzyłam się....przypomniał mi się moment, kiedy ujrzałam 2 kreski na teście....niesamowita radość....a teraz mój Skarb słodko śpi i tylko od czasu, do czasu słyszę głębokie westchnienie....Kocham Nad Życie! ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za twój komentarz i zapraszam ponownie!