UWAGA!

Przedstawiane na blogu treści mają charakter informacyjny i często subiektywny. Zdjęcia jak i teksty na stronie są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej! Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania czytelników, ani żadne konsekwencje wynikłe z zastosowania podanych tu pomysłów oraz technik. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.

Za dużo...

Wszyscy mamy jakieś oczekiwania. W tym względzie nie jestem wyjątkiem. Martwi mnie jednak fakt, że w ostatnim czasie więcej było minusów niż plusów na mojej kartce z "sukcesami". Oczekiwałam od siebie za dużo przez co traciłam więcej niż gdybym rozsądnie rozłożyła pewne rzeczy na dłuższy czas, mówiąc w prost za dużo wzięłam na swoje barki!
Nie wiem czy ten blog jest mi jeszcze potrzebny, nie wiem czy chcę go prowadzić i mimo że 7 kwietnia stuknie mu dwa lata to czuję jakby coś tu nie pasowało...
Nie potrafię jednak sprecyzować co? Może wy to wiecie?
Moje rękodzieło poszło w odstawkę, głowę nabijam sobie za to dość przyziemnymi sprawami i nie koniecznie są one kolorowe i delikatne jak moje "szmacianki"
- na niektóre rzeczy potrzeba czasu - mówi mi znajoma.
Wiem, że potrzeba czasu ale mnie nawet tego ostatnio brak!

P.S
Z dobrych wieści mój synuś dostał się do przedszkola... tak więc jak pisałam na początku tego roku "czeka mnie czas wielkich zmian i trudnych decyzji"

6 komentarzy:

 1. czasem potrzeba sobie wszystko na spokojnie przemyśleć, może po spojrzeniu z dystansu wszystko wyda się jasne :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiola mam na imię sylwia i mieszkam w dąbrowie górniczej , rękodziełem zajmuje się od 2 lat , jest to moja ogromna pasja i miłość , prowadzę bloga , który raczkuje sobie dopiero, masz talent naprawdę , czasem życie potrafi nas nieźle zahartować , dać wiele przykrości, nikt nie zdaje sobie sprawy ile siły i pracy trzeba by powstały te wszystkie piękne rzeczy , nie wiem czy to podniesie cię na duchu ale nie warto odkładać tego co uwielbiasz na potem , często zaglądam na twojego bloga i na pewno nie tylko ja , bo ci wszyscy twoi fani uwielbiają twoje prace. nie poddawaj się nie odkładaj na później ... pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sylwia miło mi bardzo na słowa które napisałaś :) jest to pocieszające może dopadło mnie zmęczenie, przeczekam, zobaczę...

   Usuń
 3. Wiolu, daj sobie czas, przeczekaj, przemyśl. Nie spiesz się z podejmowaniem decyzji. Pewnie, że wszystko można porzucić, zostawić, skasować ale... pozostanie pustka. Czekam na Twoją decyzję. Będzie mi smutno jak stąd odejdziesz. Zdążyłam się zżyć z twoim blogiem.
  pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzymam kciuki, żeby wszystko Ci się poukładało. Wiem, że czasem nie jest łatwo, ale jeśli gra jest warta świeczki, to można powalczyć.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za twój komentarz i zapraszam ponownie!