UWAGA!

Przedstawiane na blogu treści mają charakter informacyjny i często subiektywny. Zdjęcia jak i teksty na stronie są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej! Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania czytelników, ani żadne konsekwencje wynikłe z zastosowania podanych tu pomysłów oraz technik. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.

Spotkaj się ze mną!

Już w najbliższy wtorek odbędzie się spotkanie śląskiej blogosfery, przyznam, że nie mogę się doczekać :)
Na tyle, na ile jestem zorientowana w wydarzeniach w moim regionie, już zdążyłam zaobserwować niewielki szum medialny.
To dobrze, jest wiele blogów które podglądam, komentuję, odwiedzam a które nie zostały jeszcze zauważone, ja się pytam jak to, dlaczego skoro na niektórych portalach informacyjnych piszą dla nas ludzie nie potrafiący poprawnie posklejać zdania?
Jak to się dzieje, że osoby uzdolnione, mające coś do przekazania siedzą w zaciszu swojego domu i piszą dla niewielkiej liczby odbiorców?

Ale, ale (no wiem, wiem nigdy nie zaczynaj słowa od ale, no ale kiedy ja muszę : ) Kochane więcej o tym spotkaniu, jego jakości, zasobności i atmosferze opowiem już po.
Nie omieszkam wszystko udokumentować fotografiami, zachowam się jak na profesjonalnego dziennikarza przystało... przepraszam w tym miejscu "wklejcie" sobie mój śmiech, cóż zachowam się na pewno jak na prawdziwego blogera przystało!

Dziewczyny które napisały mi, że też się wybierają na to spotkanie, napiszcie do mnie na maila wiolusia@autograf.pl lub poprzez formularz kontaktowy po prawej stronie bloga i może się umówimy w którymś, dogodnym punkcie - będzie nam raźniej :D
Moja propozycja to dworzec PKP, znajduje się o przysłowiowy "rzut kamieniem" od miejsca docelowego ale więcej szczegółów z przyjemnością obgadam mailowo - pozdrawiam i ... do zobaczyska!


7 komentarzy:

 1. Niestety mam za daleko :-(
  Miłego

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne spotkanie, ale dla mnie niestety za daleko....

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że Katowice, chętnie bym Cię poznała, mam jedną z Twoich lal, och szkoda :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. z przyjemnością pooglądam Was na zdjęciach :))
  babcia Ela nie da rady dojechać;)
  miłych chwil

  OdpowiedzUsuń
 5. a o której godzinie to spotkanie , moze bym zajrzała :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Och szkoda, że nie Kraków:-)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za twój komentarz i zapraszam ponownie!