UWAGA!

Przedstawiane na blogu treści mają charakter informacyjny i często subiektywny. Zdjęcia jak i teksty na stronie są mojego autorstwa i podlegają ochronie prawnej! Autor nie ponosi odpowiedzialności za działania czytelników, ani żadne konsekwencje wynikłe z zastosowania podanych tu pomysłów oraz technik. W razie wątpliwości skontaktuj się ze specjalistą.

Na nowy rok...

Na wstępie chcę wam serdecznie podziękować za słowa otuchy. To budujące, że nie jestem sama i nawet tu w tym wirtualnym świecie mogę liczyć na dobre słowo. 
Muszę zdradzić, że dzisiaj zostałam miło zaskoczona, pozwoliło mi to napełnić serce nadzieją, że jeszcze dla nas zaświeci słońce, trzymajcie kciuki!

Na dzisiaj przygotowałam dla was zdjęcia mojego notatnika, zgromadziłam w nim wszystkie ważne rzeczy, które mam nadzieję przydadzą mi się w najbliższej przyszłości w pracy z dziećmi.


W moim notatniku, który jak widać nie potrafi się zamknąć są inspirujące teksty, bajki terapeutyczne, moje pomysły na zabawy, piosenki, scenariusze do zajęć, które przygotowywałam a nawet kilka rysunkowych postaci, tak bym zawsze po spojrzeniu na nie pamiętała po co tu jestem...
Jednak wciąż ma puste kartki, kartki które czekają na kolejne pomysły :)


Jutro kolejny dzień, maluch do przedszkola, starszy do szkoły tylko ja boję się co pocznę w tych pustych ścianach...P.S
Kochani, przez najbliższe dni na blogu będą trwały prace "remontowe" może się zmieniać to i owo za wszelkie niedogodności z góry przepraszam!

3 komentarze:

 1. Śliczny! W czterech ścianach będziesz się twórczo spełniać!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiolaaaaaaaaaaa co poczniesz w tych pustych ścianach???? Podejrzewam, że same cudowne rzeczy stworzysz. Wszystko co dotkniesz zamieniasz w jednorazowy wyjątkowy egzemplarz. A to co piszesz jest lepsze od niejednej książki :) :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Wioluś znając Ciebie nie będziesz się nudzić :))
  a czas bez dzieci minie szybciuteńko ;))
  życzę dużego natchnienia
  a notatnik śliczny :))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za twój komentarz i zapraszam ponownie!